Ubytování

Účastníci mohou využít nabídky ubytování v Clarion Congress hotelu Ostrava, kde bude probíhat odborný program konference. Ubytování lze rezervovat současně s on-line registrací k účasti. Ubytování si účastníci hradí sami, není součástí registračního poplatku. Uvedené ceny ubytování jsou vždy za pokoj a noc, zahrnují bufetovou snídani, WiFi, místní poplatek a DPH. Další, individuálně čerpané, služby (extras) hradí hosté samostatně na hotelové recepci.

Cena/ pokoj/ noc

Jednolůžkový pokoj Standard 2.740,- Kč

Jednolůžkový pokoj Superior 2.850,- Kč

Dvoulůžkový pokoj Standard 3.150,- Kč

Dvoulůžkový pokoj Superior 3.360,- Kč

Suite 3.500,- Kč

Požadavky na ubytování jsou vyřizovány dle pořadí došlých přihlášek. Ubytování je možné rezervovat do vyčerpání kapacity, nejpozději však do 15.2.2023. Po tomto datu může být objednávka též akceptována, avšak pouze do výše volné kapacity hotelu.

Ubytování bude rezerovováno na jméno hosta, na hotelové recepci se postačí pouze nahlásit.

Bezplatné storno již uhrazeného ubytování je možné do 15.2.2023. Při zrušení rezervace od 16.2.2023 do 28.2.2023 vrátí organizátor 50% hodnoty zaplaceného ubytování. Po tomto termínu nebo v případě neoznámeného storna činí storno poplatek 100%. Rezervaci ubytování je nutné oznámit písemně na e-mail lapesova@hanzo.cz. Rezervaci ubytování je nutné VŽDY rušit u organizátora akce, nikoliv na hotelové recepci.