Kontaktujte nás!

Organizační zajištění

HANZO Production, spol. s r.o.
Piletická 486, 503 41 Hradec Králové


Registrace, platby: Lucie Lapešová

E-mail: lapesova@hanzo.cz


Výstava firem: Jan Lapeš

E-mail: lapes@hanzo.czČasto kladené otázky

1. Nepřišlo mi potvrzení registrace

Potvrzení o úspěšně dokončené registraci je zasíláno automaticky registračním systémem pár minut po odeslání vyplněného registračního formuláře. Jestliže Potvrzení neobdržíte do jedné hodiny od odeslání registrace, zkontrolujte nejdříve složku SPAM/ Hromadné/ Nevyžádaná pošta apod. Jestliže potvrzení není ani zde, nebyla registrace řádně dokončena, případně je udaná e-mailová adresa nesprávná. Pro ověření nás prosím kontaktujte e-mailem.

2. Účastnický poplatek mi hradí zaměstnavatel (firma) a potřebuji zálohovou fakturu

Pokud potřebujete k úhradě účastnického poplatku zálohovou fakturu, vyžádejte si ji na e-mailu fakturace@hanzo.cz. Pokud jste v registračním formuláři nevyplnili údaje plátce, doplňte je prosím do mailu s žádostí o zaslání zálohové faktury.

3. Potřebuji doklad o úhradě účastnického poplatku

Potvrzení o zaplacení je vystaveno a zasláno na registrační e-mail do čtrnácti dnů po úhradě tj. připsání plné částky na účet organizátora. Pokud potřebujete na dokladu uvést jiné údaje, než byly uvedeny v registračním formuláři (např. hradím sám, ale pro zaměstnavatele potřebuji doklad s jeho údaji), zašlete nám fakturační údaje e-mailem.