1. konference THunder 35

na 1. konferenci THunder 35 je nutná samostatná registrace, akce je akreditována dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK. Odkaz na registraci ZDE nebo níže na této stránce.

THunder35 je název pracovní skupiny vznikající pod křídly České společnosti pro trombózu a hemostázu ČLS JEP, která má propojit mladé lékaře napříč klinickými obory, laboratorní pracovníky a nejlépe i teoretiky a výzkumníky, kteří se jakýmkoli způsobem při své práci dotýkají oblasti trombózy a hemostázy.

THunder35 znamená Trombóza a Hemostáza pod 35 let.

Jsi neurolog, kardiolog, angiolog, gynekolog, internista, chirurg, traumatolog nebo intervenční radiolog po škole, před atestací či těsně po ní a v každodenní klinické praxi se více nebo méně trápíš při hledání optimálního řešení trombózy a/nebo krvácení u svých pacientů? Chceš se poradit a nevíš kde? Tak právě pro Tebe skýtá platforma THunder35 ideální příležitost.

Zveme všechny zvídavé mladé kolegy z různých medicínských oborů a z různých typů pracovišť na 1. konferenci THunder35 připravovanou v předvečer výroční konference XXX. Pařízkovy dny v Clarion Congress Hotelu v Ostravě 20. března 2024 v čase 16.00-17.30 hodin (předpokládaný konec, ale budeme rádi za diskuzi). Konference bude realizována hybridní formou (prezenčně, online), aby se mohlo zúčastnit co nejvíce zájemců, posluchačů, aktivních kolegů a bude samostatně akreditována dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK. Pro získání kreditů je nutné provést online registraci a uvést Vaše ČLK ID.

V rámci konference bude zpravidla probíráno jedno mezioborové téma formou několika kazuistik z reálné praxe. Konference bude vedena a komentována zkušenými odborníky z daného oboru. Výběr témat, která Vás zajímají nebo trápí je na Vás. Kazuistiky jsou skvělou formou a příležitostí prezentovat sebe, své zkušenosti a pracoviště. Přátelská diskuze s vrstevníky i zkušenými experty může přinést nový pohled a ponaučení pro všechny přítomné.

Pro 1. konferenci THunder35 zakládající členové zvolili téma Trombocytopenie napříč obory, která může znamenat riziko krvácení, ale i trombózy.